GoFit Legnica - Masaż
Full 1
Full 1
Full 1
Full 1
Full 1
Full 1
previous arrow
next arrow
Banner - Zapisz się do Klubu GoFit Legnica

Nowe Centrum Fitness i Cross w Twoim mieście

GOFIT FITNESS | GYM | CLUB | CROSS Nowy fitness klub w Galerii Piastów. Jesteśmy nowoczesnym miejscem położonym w samym sercu Legnicy. Profesjonalnie wyposażony lokal o powierzchni 1300m2 spełni oczekiwania każdego klienta.  Znajdziecie u nas siłownię podzieloną na strefy. Nie zabraknie tu miejsca na trening cardio oraz trening wzmacniający na maszynach firmy SportsArt, trening siłowy na odpowiednio wyposażonych stanowiskach firmy Strez czy cross-trening na nowej, odrębnej strefię. Nasza sala fitness to miejsce pracy najpopularniejszych instruktorów fitness w mieście, a rozbudowany grafik zajęć pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Znajdziecie tu zajęcia rowerowe, zajęcia na trampolinach, klasyczne zajęcia wzmacniające i szereg zajęć mentalnych typu joga czy stretch’ing.

“Jeśli chcesz czegoś, czego nigdy nie miałeś, musisz być gotów zrobić coś, czego nigdy nie zrobiłeś”.

Z nami niemożliwe stanie się faktem.

Instruktor GoFit LegnicaPoznaj nasz klub

Banner - Promocja na Karnet Open - GoFit Legnica
YouTube banner Go Fit Legnica
Full 1
Full 1
Full 1
Full 1
previous arrow
next arrow
Darmowe Wejście GoFIT Legnica

Pierwszy raz u nas?
Odbierz swoją wejściówkę na jednorazowy wstęp

Ćwicz razem z nami

GoFit Legnica - Cross Training

Cross Training

Trening funkcjonalny oparty na poprawnym wykonywaniu ruchów w życiu codziennym: podnoszenie, unoszenie, wchodzenie po schodach itp. W tej strefie pracujemy na wysokiej intensywnościm dzięki czemu wzmocnisz mięśnie i wyrzeźbisz je, poprawisz kondycję, wydolność i gibkość.

GoFit Legnica - Strefa Maszyn Półwolnych

Strefa Maszyn Półwolnych

Strefa maszyn półwolnych, w której wykorzystujemy maszyny z obciążeniem w postaci talerzy. Świetne wprowadzenie i przygotowanie do strefy wolnych ciężarów, w szczególności gdy nie ma obok nas osoby asekurującej. Trening w tej strefie sprawdzi się zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych.

GoFit Legnica - Strefa Core

Core Training

Mięśnie brzucha, których zadaniem jest stabilizowanie kręgosłupa czyli stabilny, mocny CORE. Strefa wyposażona w odpowiedni sprzęt, aby wyrzeźbić brzuch, popracować nad mięśniami głębokimi i wzmocnic korpus.

GoFit Legnica - Strefa Kardio

Strefa Kardio

Podstawowa strefa z dużą ilością sprzętu: bieżnie, rowerki, orbitreki na których podniesiesz swoją kondycję, wytrzymałość i pozbędziesz się tkanki tłuszczowej.

GoFit Legnica - Powerlifting

Powerlifting - Trójbój Siłowy

Miejsce gdzie znajdziesz naprawde duże ciężary. Strefa stworzona z myślą o osobach trenujących trójbój siłowy oraz dla profesjonalistów. Znajdziesz tutaj sprzęt najwyższej klasy.

GoFit Legnica - Strefa Dolnych Partii

Strefa Dolnych Partii Ciała

Ćwiczenia na tej strefie pomogą wzmocnić i wysmuklić ciało. Zmniejszają ryzyko kontuzji stawów i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki treningowej. Obejmują maszyny do wzmacniania dolnych partii mięśniowych - mieśni nóg i obręczy biodrowej.

GoFit Legnica - Weightlifting

Weightlifting - Dwubój Siłowy

Miejsce dla miłośników wielkiej atletyki wyposażone w pomosty ciężarowe, obciążenia olimpijskie oraz gryfy do dwuboju.

GoFit Legnica - Strefa Wolnych Ciężarów

Strefa Wolnych Ciężarów

Strefa, gdzie znajdziesz hantle o różnym ciężarze (nawet do 50kg!), a także sztangi, ławki oraz wszystko, czego potrzeba do wykonania pełnego, zaawansowanego treningu siłowego.

GoFit Legnica - Zajęcia Fitness

Zajęcia Fitness

Zajęcia grupowe - w cenie kartnetu - bez limitu wejść.

SPRAWDŹ

Możesz podglądać nas na bieżąco