Banner Siłownia - GOFit Legnica - Fitness

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE

ABT

Trening szczególnie ukierunkowany na kształtowanie dolnych partii ciała (brzuch, pośladki, uda). ABT to jednocześnie trening wprowadzający i przygotowujący organizm do wysiłku fizycznego (układ sercowo-naczyniowy, mięśniowy i kostno-więzadłowy). Podczas zajęć skupiamy się na nauce kroków podstawowych (wydłużona rozgrzewka), technice wykonywania podstawowych ćwiczeń wzmacniających (będących niezbędnym elementem wprowadzającym do efektywnego treningu fitness). Koncentracja podczas treningu na pracy dolnych partii ciała, da efekt jędrnych pośladków, zgrabnych nóg i smukłej talii. Zajęcia dla początkujących.

BODY WORKOUT

Wszechstronny trening wzmacniający i kształtujący całe ciało. Podczas treningu bazujemy na podstawowych ćwiczeniach, które stopniowo ( poziomami) przekształcamy w bardziej złożone kombinacje, angażujących coraz to więcej  grup mięśniowych. Płynność łączenia ćwiczeń, oraz niejednokrotnie praca oparta na treningu interwałowym stawia wyzwanie dla układów krążenia i oddechowego. Dzięki takiemu połączeniu trening doskonałe wyszczupla, kształtuje piękną i smukłą sylwetkę. Stosowanie dodatkowego sprzętu (stepy, hantle, gumy oporowe) lub odpowiednich skurczów mięśniowych, zwiększa zaangażowanie mięśni głębokich. Kolejny poziom po zajęciach ABT. Polecany dla osób średniozaawansowanych.

SZTANGI

Trening wytrzymałościowo-siłowy wykonywany z użyciem sztangi, o zróżnicowanym ciężarze, w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego. Ćwiczenia połączone w sekwencje dopasowane do muzyki wzmacniają większe partie mięśniowe Celem systematycznego treningu jest uzyskanie pięknego zarysu mięśnia, wyszczuplenie i uzyskanie efektu tzw.: „rzeźby mięśniowej”. Piękna, wysportowana i szczupła sylwetka to całkiem osiągalne jeśli regularnie odwiedzasz te zajęcia.

CELLU STOP

Zajęcia wzmacniające, skupiające się na partiach mięśniowych atakowanych przez tzw. skórkę pomarańczową, czyli mięśniach ud, brzucha, pośladków i tylnej części ramienia.

ATAK NA POSLADEK

Kompleksowy zestaw ćwiczeń ukierunkowany na jędrne i kształtne pośladki, bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Trening wzmacniający i kształtujący dolne partie mięśniowe prowadzony z zastosowaniem sztang, obciążenia wolnego lub poprzez ćwiczenia z oporem własnego ciała.

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

ZUMBA

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka, stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych.

HIGH HEELS

High heels, czyli taniec na ulubionych szpilkach. To niezwykła technika tańca łącząca różne style takie jak Vacking czy Vouging. Te zajęcia to nie tylko nauka zmysłowych i kobiecych choreografii pełnych seksapilu lecz również umiejętności w poruszaniu się w szpilkach na co dzień. Dzięki tym zajęciom wzmocnisz dolne partie ciała i poprawisz sylwetkę, ale z pewnością pozbędziesz się też kompleksów i nabierzesz pewności siebie.

ZAJĘCIA ROWEROWE

Trening wytrzymałościowo - siłowy przy muzyce na specjalnie przygotowanych rowerach stacjonarnych. Trening dla każdego niezależnie od wieku, płci, czy sprawności fizycznej, dzięki możliwości regulacji obciążenia wg indywidualnych potrzeb. Niezapomniane wrażenia, motywacja, chwila oderwania się w świat górskich wycieczek, czy leśnych zakątków, a przy tym spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa wytrzymałości i wydolności organizmu. W zależności od wytrenowania organizmu, Indoor Cycling podzielony jest na rodzaje:

ZAJĘCIA WYTRZYMAŁOŚCIOWE

TRAMPOLINY

Zajęcia na trampolinach to bardzo ciekawa forma ćwiczeń fizycznych, które łączą w sobie olbrzymią dawkę wysiłku oraz zabawy. Zajęcia opierają się na prostym skakaniu na trampolinie, które połączone w rozmaite choreografie może dać twojemu ciału bardzo dużo korzyści! Jest to dobry trening kondycyjny, usprawnia układ krążenia oraz układ sercowo-naczyniowy. Ponadto przyspiesza przemianę materii oraz wzmacnia mięśnie całego ciała i pomaga w kształtowaniu sylwetki. Trening na trampolinach zwiększa również gibkość i poprawia koordynację ruchową, a przede wszystkim sprawia dużo radości!

ZAJĘCIA MENTALNE

JOGA

Współczesna fitness`owa odmiana jogi. Łączy w sobie elementy jogi, fizjoterapii, elementów Pilates oraz klasycznych technik oddechowych. Celem ćwiczeń jest stopniowe zapewnianie odpowiedniego funkcjonowania całego ciała, poprzez wzmocnienie i stabilizację wszystkich mięśni zaangażowanych w ruch. Zwiększona świadomość i celowe wdrażanie oddychania przynoszą ciału relaks w trakcie ćwiczenia jak i po jego zakończeniu. Lekcja przeznaczona dla osób aktywnych, chcących zadbać o swoją sylwetkę, a jednocześnie uzyskać wszystkie zdrowotne i relaksujące efekty praktyki jogi. W zależności od zaawansowania grupy, dzielimy zajęcia na poziom początkujący i zaawansowany.

STRETCHING

Zestaw ćwiczeń rozciągających zapewniających prawidłową ruchomość stawów, niwelujących przykurcze mięśniowe, poprawiający elastyczność mięśni oraz ścięgien. Stretching to niezbędne uzupełnienie każdego treningu, które wpływa na regenerację po treningu, wydłużenie mięśnia, zapewnienie właściwej pracy więzadłowo-mięśniowej, niwelując ryzyko kontuzji. Systematyczny stretching pozwala uzyskać sprawniejsze ciało, bez bólu i ograniczeń ruchowych. Zajęcia polecane każdemu.

Darmowe Wejście GoFIT Legnica

Pierwszy raz u nas?
Odbierz swoją wejściówkę na jednorazowy wstęp

Ćwicz razem z nami

GoFit Legnica - Cross Training

Cross Training

Trening funkcjonalny oparty na poprawnym wykonywaniu ruchów w życiu codziennym: podnoszenie, unoszenie, wchodzenie po schodach itp. W tej strefie pracujemy na wysokiej intensywnościm dzięki czemu wzmocnisz mięśnie i wyrzeźbisz je, poprawisz kondycję, wydolność i gibkość.

GoFit Legnica - Strefa Maszyn Półwolnych

Strefa Maszyn Półwolnych

Strefa maszyn półwolnych, w której wykorzystujemy maszyny z obciążeniem w postaci talerzy. Świetne wprowadzenie i przygotowanie do strefy wolnych ciężarów, w szczególności gdy nie ma obok nas osoby asekurującej. Trening w tej strefie sprawdzi się zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych.

GoFit Legnica - Strefa Core

Core Training

Mięśnie brzucha, których zadaniem jest stabilizowanie kręgosłupa czyli stabilny, mocny CORE. Strefa wyposażona w odpowiedni sprzęt, aby wyrzeźbić brzuch, popracować nad mięśniami głębokimi i wzmocnic korpus.

GoFit Legnica - Strefa Kardio

Strefa Kardio

Podstawowa strefa z dużą ilością sprzętu: bieżnie, rowerki, orbitreki na których podniesiesz swoją kondycję, wytrzymałość i pozbędziesz się tkanki tłuszczowej.

GoFit Legnica - Powerlifting

Powerlifting - Trójbój Siłowy

Miejsce gdzie znajdziesz naprawde duże ciężary. Strefa stworzona z myślą o osobach trenujących trójbój siłowy oraz dla profesjonalistów. Znajdziesz tutaj sprzęt najwyższej klasy.

GoFit Legnica - Strefa Dolnych Partii

Strefa Dolnych Partii Ciała

Ćwiczenia na tej strefie pomogą wzmocnić i wysmuklić ciało. Zmniejszają ryzyko kontuzji stawów i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki treningowej. Obejmują maszyny do wzmacniania dolnych partii mięśniowych - mieśni nóg i obręczy biodrowej.

GoFit Legnica - Weightlifting

Weightlifting - Dwubój Siłowy

Miejsce dla miłośników wielkiej atletyki wyposażone w pomosty ciężarowe, obciążenia olimpijskie oraz gryfy do dwuboju.

GoFit Legnica - Strefa Wolnych Ciężarów

Strefa Wolnych Ciężarów

Strefa, gdzie znajdziesz hantle o różnym ciężarze (nawet do 50kg!), a także sztangi, ławki oraz wszystko, czego potrzeba do wykonania pełnego, zaawansowanego treningu siłowego.

GoFit Legnica - Zajęcia Fitness

Zajęcia Fitness

Zajęcia grupowe - w cenie kartnetu - bez limitu wejść.

SPRAWDŹ

Możesz podglądać nas na bieżąco