Banner Siłownia - GOFit Legnica - Nasza Kadra

Nasza kadra - bo siła tkwi w ludziach

Beata Klimecka - Manager Klubu GoFit Legnica
Beata Klimecka

Manager Klubu

Od dziecka związana z ruchem i sportem. Od najmłodszych lat pasjonatka tańca. Absolwentka wychowania fizycznego w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na studiach wybrała specjalizację z fitness’u który stał się jej prawdziwą pasją. Swoje umiejętności doskonaliła między innymi na studiach podyplomowych w Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu z „form gimnastyczno-tanecznych i fitnessu”. Z fitnessem związana od 10 lat. Wiedzę i doświadczenie zdobywa regularnie na wielu szkoleniach i konwencjach (Euro Fitness Star Convention, EU4YA, szkolenia organizowane przez International Fitness & Aerobic Academy, Creative Professional Fitness i inne). Od jakiegoś czasu zainteresowana nie tylko samym prowadzeniem zajęć, a także całą branżą fitness. Uczestniczka FIWE – największe targi branży fitness w Polsce oraz FIBO w niemieckiej Kolonii – największe targi fitness na świecie. Prowadzi zajęcia spalające, wzmacniające oraz te o mentalnym charakterze. Kładzie nacisk na ich ciekawy schemat, unika monotonii, dba o różnorodność w doborze ćwiczeń harmonijnie połączonych z muzyką. Na swoich zajęciach różnicuje poziom intensywności poszczególnych ćwiczeń, tak aby każdy niezależnie od poziomu zaawansowania znalazł miejsce dla siebie. To wszystko w połączeniu z uśmiechem i dobrą zabawą gwarantuje sukces treningowy. Poza klubem spełnia się też jako choreograf dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych w stylu street dance, mających na swoim koncie sukcesy ogólnopolskie i międzynarodowe.

Iwona Klimkowska - Trener
Iwona Klimkowska

Trener

Energiczna, żywiołowa, pozytywna. Uwielbia kontakt z ludźmi. Praca w zawodzie instruktorki fitness jest jej pasją. Jakość oraz technika wykonywanych ćwiczeń są dla niej bardzo ważne. Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji branży fitness. Wciąż dokształca się i zapełnia swoją FIT TECZKĘ dyplomów oraz ukończonych kursów. Swoim optymizmem i uśmiechem jest w stanie obdarować masę osób. Na zajęciach mobilizuje do pracy nad ciałem, a skutkiem ubocznym jest również zrelaksowana głowa! Czasem krzykiem;) czasem rozmową, a czasem po prostu karcącym spojrzeniem potrafi zdziałać cuda, dla ciała i dla ducha!

Marcelina Łońska – Bętkowska - Trener GoFit Legnica
Marcelina Łońska – Bętkowska

Trener

Z zawodu i przede wszystkim powołania jestem Instruktorem Fitness oraz Trenerem Personalnym, pasjonatką zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej. Bezustannie wyznaczam sobie kolejne cele, do których nie boję się dążyć. Nie potrafię długo usiedzieć na miejscu, wciąż szukam kolejnych wyzwań, które mnie kształtują, dzięki temu zdobywam doświadczenie. W mojej pracy najbardziej cenię sobie relację z ludźmi. Swoją przygodę z szeroko pojętym fitnessem rozpoczęłam w wieku 21lat. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia, które pokażą wam jak dobrze wykonywać ćwiczenia i poprawia waszą sylwetkę.

Olga Pirecka - Trener GoFit Legnica
Olga Pirecka

Trener

Certyfikowany nauczyciel Vinyasa Yoga RYT 200 pod przewodnictwem znanej i cenionej Ulli Wilczyńskiej-Kalak. Posiada również certyfikat instruktora jogi na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Wywodzi się ze środowiska teatralnego i tanecznego, gdzie od 12 lat pracuje z tematami body awareness. Na przestrzeni tych lat poznawała i rozwijała wiele stylów jogi oraz ćwiczeń pogłębiania świadomości ciała, które pozwalają jej komponować własne praktyki. Jogiczny styl życia stanowi dla niej metodę panowania nad stresem na scenie i przy codziennych wyzwaniach oraz sprawiania ciału zasłużonej przyjemności.

Laura Marzec - Trener GoFit Legnica
Laura Marzec

Trener

Certyfikowany Instruktor Rekreacji ze specjalnością –I nstruktor Fitness, Nauczyciel Yogi w” Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie” we Wrocławiu, dietetyk -„ Dietetyka Podstawowa” –Akademia Dietetyki we Wrocławiu. Laura wciąż dąży do doskonalenia swoich umiejętności, zdobywając nową wiedzę na licznych kursach. Certyfikaty, które zdobyła to m.in. IFAA- „Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Aerobiku”- Step, Dance Aerobik, Aqua Aerobic, Trening funkcjonalny, „Stretching” z Martą Wawszczyk, „Euro Fitness Star Convention&Edukation” - Instrukor fitness, pilates, deep work, „Poprawna technika ćwiczeń siłowych oraz eliminowanie najczęstszych błędów” - trener personalny, Santorini Vinyasa Flow -Ewa Moroh, „Body &Mind” IFAA -Stretching powięziowy, yoga, zdrowy kręgosłup, „Euro Fitness-EFS Convention & Education”- Yoga Kids, deep work, trening funkcjonalny i wiele, wiele innych. Energia i ruch to jej symbole, joga to pasja ,która kocha – kontroluje i wymaga nienagannej techniki, dopinguje i motywuje, a przy tym swoim humorem potrafi zarazić każdego. Na jej zajęciach nie będziesz się nudził, a efekty przyjdą w mgnieniu oka.

Magda Głowiak - Trener GoFit Legnica
Magda Głowiak

Trener

Instruktorka sportu ze specjalizacją fitness, instruktorka rekreacji ruchowej i tańca Disco Dance. Od dzieciństwa wulkan energii, zafascynowana ruchem, początkowo realizowałam swoje pasje tańcząc w zespole disco dance. Taniec i sport to moja pasja i sposób na dobre samopoczucie. Przygodę z fitnessem rozpoczęłam w 2008r., stale dążąc do doskonałości stawiam na ciągłą pracę nad swoimi umiejętnościami. Uczestniczę w licznych warsztatach i szkoleniach. Moją ulubioną formą zajęć są zajęcia wzmacniające o wysokiej intensywności. Uwielbiam pracę z ludźmi a fitness jest moją długoletnią pasją więc jako instruktor spełniam się w stu procentach. Na sali bardzo dużą uwagę zwracam na technikę wykonywanych ćwiczeń i przyjazną atmosferę. Każde zajęcia są dla mnie wyjątkowe i stanowią połączenie ciężkiego treningu i świetnej zabawy. W swoją pracę wkładam całe serce, a uśmiech na twarzach ćwiczących motywuje mnie najbardziej.

Kacper Makarowski - Trener GoFit Legnica
Kacper Makarowski

Trener personalny

.

Darmowe Wejście GoFIT Legnica

Pierwszy raz u nas?
Odbierz swoją wejściówkę na jednorazowy wstęp

Ćwicz razem z nami

GoFit Legnica - Cross Training

Cross Training

Trening funkcjonalny oparty na poprawnym wykonywaniu ruchów w życiu codziennym: podnoszenie, unoszenie, wchodzenie po schodach itp. W tej strefie pracujemy na wysokiej intensywnościm dzięki czemu wzmocnisz mięśnie i wyrzeźbisz je, poprawisz kondycję, wydolność i gibkość.

GoFit Legnica - Strefa Maszyn Półwolnych

Strefa Maszyn Półwolnych

Strefa maszyn półwolnych, w której wykorzystujemy maszyny z obciążeniem w postaci talerzy. Świetne wprowadzenie i przygotowanie do strefy wolnych ciężarów, w szczególności gdy nie ma obok nas osoby asekurującej. Trening w tej strefie sprawdzi się zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych.

GoFit Legnica - Strefa Core

Core Training

Mięśnie brzucha, których zadaniem jest stabilizowanie kręgosłupa czyli stabilny, mocny CORE. Strefa wyposażona w odpowiedni sprzęt, aby wyrzeźbić brzuch, popracować nad mięśniami głębokimi i wzmocnic korpus.

GoFit Legnica - Strefa Kardio

Strefa Kardio

Podstawowa strefa z dużą ilością sprzętu: bieżnie, rowerki, orbitreki na których podniesiesz swoją kondycję, wytrzymałość i pozbędziesz się tkanki tłuszczowej.

GoFit Legnica - Powerlifting

Powerlifting - Trójbój Siłowy

Miejsce gdzie znajdziesz naprawde duże ciężary. Strefa stworzona z myślą o osobach trenujących trójbój siłowy oraz dla profesjonalistów. Znajdziesz tutaj sprzęt najwyższej klasy.

GoFit Legnica - Strefa Dolnych Partii

Strefa Dolnych Partii Ciała

Ćwiczenia na tej strefie pomogą wzmocnić i wysmuklić ciało. Zmniejszają ryzyko kontuzji stawów i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki treningowej. Obejmują maszyny do wzmacniania dolnych partii mięśniowych - mieśni nóg i obręczy biodrowej.

GoFit Legnica - Weightlifting

Weightlifting - Dwubój Siłowy

Miejsce dla miłośników wielkiej atletyki wyposażone w pomosty ciężarowe, obciążenia olimpijskie oraz gryfy do dwuboju.

GoFit Legnica - Strefa Wolnych Ciężarów

Strefa Wolnych Ciężarów

Strefa, gdzie znajdziesz hantle o różnym ciężarze (nawet do 50kg!), a także sztangi, ławki oraz wszystko, czego potrzeba do wykonania pełnego, zaawansowanego treningu siłowego.

GoFit Legnica - Zajęcia Fitness

Zajęcia Fitness

Zajęcia grupowe - w cenie kartnetu - bez limitu wejść.

SPRAWDŹ

Możesz podglądać nas na bieżąco